Unididge-kurssi Fuengirolassa – Varausmaksu

Unididge-kurssi Fuengirolassa – Varausmaksu

100,00  Sis. alv

Varaa paikkasi ainutlaatuiselle hyvinvointikurssille maksamalla varausmaksu 100 e. Kurssin kokonaishinta on 185 e (pariskunnalta yhteensä 320 e). Hinnat sis. alv. 24 %.

Huom! Maksuvaihtoehdot ovat myös kulttuurietuudet Smartum, Edenred ja Epassi (sovellus, ei setelit). Mikäli haluat käyttää näitä etuuksia, älä ilmoittaudu verkkokaupassa, vaan lähetä sähköpostia: marketta@hoitoraide.fi

Kurssi on suunnattu heille, jotka haluavat hoitaa luonnonmukaisesti, lääkkeettömästi sekä laitteettomasti päivän- sekä unenaikaisia hengitysongelmia, kuten kuorsausta ja uniapneaa – tai ennaltaehkäistä niitä. Lisäbonuksena kurssilta saa hauskan ja terveellisen musiikkiharrastuksen.

Katso kurssin lisätiedot täältä.

Kuvaus

Osallistumismaksuun 185,00 e (pariskunnalta yhteensä 320 e) sisältyy:
  • Hoitava Hengitys sekä Kuorsaus ja uniapnea-luennot, Hoitava Hengitys -harjoitteet ja luentomateriaalit.
  • breaTHIN-setti, joka sisältää hengitysharjoitusvälineet + kaulariipus.
  • Didge-putki (päällystämätöntä muovia).

Aika: 21., 23. ja 25. lokakuuta klo 9-11.30 Fuengirolassa ja 12. marraskuuta klo 19 Suomen aikaa pidettävä kertaus-webinaari etäyhteydellä.

Paikka: Ravintola Dos Renos, Calle Maestra Angeles Aspiazu 8, Fuengirola.

Otsikko

Go to Top